Clicky

سوالات متداول

پارافریز و بازنویسی

ما مشابهت مقاله را تا پایین ترین حد ممکن و تا جایی که به مفهوم متن آسیب نرسد کاهش می‌دهیم اما عدد خاصی را نمیتوانیم ذکر کنیم.

درصد تشابه مورد قبول، به نظر مجله بستگی دارد. توصیه می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

هدف پارافریز، کاهش درصد مشابهت و سرقت ادبی مقاله است.

هدف ویرایش، اصلاح گرامری و زبانی مقاله است.

ما دو سرویس مربوط به پارافریز داریم. در سرویس اول، تنها بخش هایی از متن که مشابهت دارند بازنویسی می‌شوند تا درصد پلاجریزم آنها کاهش یابد اما سایر قسمت های متن که مشکل مشابهت ندارند دست نخورده می‌مانند.

در سرویس دوم، علاوه بر بازنویسی قسمت هایی که مشابهت دارند، سایر قسمت های متن نیز از نظر گرامری و زبانی ویرایش می‌شوند.

خیر. برای پارافریز گواهی صادر نمی‌شود. گواهی تنها برای ویرایش صادر می‌شود.

پس از تحویل سفارش پارافریز، شما ۷ روز فرصت دارید تا کامنت های ویراستار نیتیو در مورد ابهامات متن را پاسخ دهید و یا هرگونه سوال یا مشکلی در مورد تغییر معنی جملات را مطرح کنید. اما از نظر گرامری، متن پارافریز شده دارای ضمانت شش ماهه است. به عبارت دیگر، انتقال صحیح مفهوم جملات متن اولیه، دارای ضمانت ۷ روزه برای بازبینی و اصلاح رایگان است، اما کیفیت گرامری و زبانی این سرویس دارای ضمانت شش ماهه است.

محاسبه هزینه پارافریز نیتیو متون انگلیسی بر اساس درصد تشابه آیثنتیکیت و تعداد کلماتی که به بازنویسی نیاز دارند، انجام می‌شود.  همچنین تنها بخش هایی از متن که توسط نرم افزار، مشابهت تشخیص داده شوند، پارافریز خواهند شد و قسمت هایی از متن که بدون مشکل پلاجریزم هستند تغییر نخواهند کرد. بنابراین، از پیش، نمی‌توان قیمت ثابت و دقیقی برای سرویس بازنویسی مقاله مشخص کرد. با این وجود، قیمت این سرویس را می‌توان حدودا دو برابر قیمت ویرایش نیتیو ممتاز ما در نظر گرفت. اما قیمت دقیق، تنها پس از بررسی متن مشخص می‌شود.

در صفحه ثبت سفارش، از قسمت خدمات، پارافریز نیتیو انگلیسی را انتخاب کنید. سپس فایل خود را بارگذاری کنید. پس از ثبت سفارش، به درگاه بانک منتقل می‌شوید تا هزینه بررسی سرقت ادبی یک فایل را پرداخت کنید که این مبلغ غیر قابل برگشت است. این گزارش سرقت ادبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و بر اساس آن، قیمت نهایی پارافریز مشخص می‌شود. چنانچه تصمیم به پرداخت پیش فاکتور گرفتید، سفارش انجام خواهد شد. اما اگر تصمیم به لغو سفارش داشتید، هزینه بررسی سرقت ادبی عودت داده نخواهد شد.

ویرایش نیتیو

بله، صد در صد. یک گواهی ویرایش نیتیو برای مقاله شما صادر خواهد شد که دارای کد و شناسه یکتا میباشد و از طریق شرکت صادر کننده در کانادا قابل استعلام است. توجه کنید که اگر گواهی توسط موسسات ایرانی صادر شود، فاقد هرگونه اعتبار بین المللی است.

پس از تحویل سفارش نیتیو، تا زمان پذیرش مقاله، تمامی اصـلاحـات نگـارشـی که مد نظر ژورنال بوده به رایگان انجام خواهد شد.

ما در لینگالاین به پژوهش پاک اعتقاد داریم و خود را ملزم به حفاظت حداکثری از دستاوردهای پژوهشی شما میدانیم. ما امانتدار پژوهش شما هستیم و تضمین میکنیم از پژوهش و اطلاعات شما هیچ گونه سو استفاده‌ای نشود و در اختیار دیگران قرار نگیرد. همچنین فایل‌های مقالات شما بلافاصله پس از تحویل سفارش از سیستم ما به‌کلی حذف میشوند. در ضمن شما میتوانید منابع، تصاویر و جداول را از مقاله ارسالی حذف کنید. به این ترتیب هم امنیت دستاورد پژوهشی شما افزایش می‌یابد و هم هزینه ویرایش نیتیو کاهش پیدا میکند.

لیست منابع در انتهای مقاله، جداول، قسمت قدردانی، و اطلاعات نویسنده را میتوانید قبل از ارسال فایل مقاله حذف کنید تا هزینه نهایی کاهش یابد.

این سرویس شامل ویرایش متن انگلیسی مقاله میشود. قوائد دستوری، واژگان، نقطه گذاری و ساختار کلی نگارش متن در چند مرحله مورد بازبینـی و اصـلاح قرار میگیرد. این سرویس صرفا شامل تمامی مواردی میشود که به متن مقاله و نحوه نگارش آن مربوط میشود بعلاوه پشتیبانی و اصلاح نگارش متن مقاله تا زمان پذیرش آن.

خیر. به این دلیل که پذیرش هر مقاله در یک ژورنال علمی مستلزم رعایت استانداردهای مختلفی است که یکی از آنها نحوه نگارش متن مقاله است. ما ویـرایش مـتن مـقاله شـمـا را به بهترین شکل ممکن انجام داده و کیفیت نگارش آن را تضمین میکنیم و تـمام اصلاحات نگارشی مورد نظر مجله را رایگان انجام خواهیم داد.

خیر. در زمینه نگارش و پذیرش مقالات فعالیت نداریم.

مقایسه تشابه/تفاوت بین دو متن

شما دو متن به ما تحویل می‌دهید. متن اول (اصلی) و متن دوم (فرعی). پس از بررسی با نرم‌افزار، ما یک فایل پی دی اف به شما تحویل می‌دهیم که همان گزارش تشابه است. در این گزارش مشخص می‌شود که چه مقدار از متن فایل دوم (فرعی) در فایل اول (اصلی) هم وجود دارد. درصد تشابه نیز ذکر می‌شود و تک تک کلمات مشابه نیز هایلایت می‌شوند.

شما دو متن به ما تحویل می‌دهید و ما تغییرات بین این دو متن را به صورت واضح و هایلایت شده به شما نشان خواهیم داد، یعنی هرآنچه که حذف یا اضافه شده است.

خیر، به‌هیچ عنوان. این نرم افزار مقاله شما را ایندکس و ثبت نمی‌کند و اگر بعدا مجددا بررسی شود، به‌عنوان سرقت ادبی شناخته نخواهد شد.

بله. طرح‌ها فقط جهت یـــک اسکن قابل استفاده هستند.

بررسی سرقت ادبی

خیر، به‌هیچ عنوان. نرم افزار آیثنتیکیت مقاله شما را ایندکس و ثبت نمی‌کند و اگر بعدا مجددا بررسی شود، به‌عنوان سرقت ادبی شناخته نخواهد شد.

تصمیم گیری در این مورد در اختیار مجلات و داوران است. ژورنال‌های مختلف استاندارد‌های متفاوتی دارند. اما معمولا بین ۵ تا ۲۰ درصد.

بله. طرح‌ها فقط جهت یـــک اسکن قابل استفاده هستند.

به این دلیل که تنها راه درآمد‌زایی این سرویس‌ها از طریق استفاده غیر قانونی از متن شماست. جهت حفظ دستاورد علمی خود، هیچ‌گاه به نرم افزارهای رایگان اعتماد نکنید.

خیر. این بررسی تنها شامل گزارش موارد تشابه متنی و یا سرقت ادبی است. ما هیچگونه تغییری در متن شما ایجاد نمی‌کنیم. با استفاده از این گزارش، شما می‌دانید چه قسمت هایی از متن به‌عنوان سرقت ادبی شناخته خواهد شد و می‌توانید نسبت به بازنویسی آن اقدام کنید.

ما در لینگالاین به پژوهش پاک اعتقاد داریم و خود را ملزم به حفاظت حداکثری از دستاوردهای پژوهشی شما می‌دانیم. ما امانتدار پژوهش شما هستیم و تضمین می‌کنیم از پژوهش و اطلاعات شما هیچ گونه سو استفاده‌ای نشود و در اختیار دیگران قرار نگیرد. همچنین فایل‌های مقالات شما بلافاصله پس از تحویل سفارش از سیستم ما به‌کلی حذف می‌شوند. در ضمن شما می‌توانید منابع، تصاویر و جداول را از مقاله ارسالی حذف کنید. به این ترتیب هم امنیت دستاورد پژوهشی شما افزایش می‌یابد و هم هزینه سفارش ممکن است کاهش پیدا کند.