سوالات متداول

بررسی سرقت ادبی
ویرایش نیتیو مقاله

ویرایش نیتیو مقاله

بله، صد در صد. یک گواهی ویرایش نیتیو برای مقاله شما صادر خواهد شد که دارای کد و شناسه یکتا میباشد و از طریق شرکت صادر کننده در انگلیس قابل استعلام است. توجه کنید که اگر گواهی توسط موسسات ایرانی صادر شود، فاقد هرگونه اعتبار بین المللی است

پس از تحویل سفارش نیتیو، تا زمان پذیرش مقاله، تمامی اصـلاحـات نگـارشـی که مد نظر ژورنال بوده به رایگان انجام خواهد شد.

ما در لینگالاین به پژوهش پاک اعتقاد داریم و خود را ملزم به حفاظت حداکثری از دستاوردهای پژوهشی شما میدانیم. ما امانتدار پژوهش شما هستیم و تضمین میکنیم از پژوهش و اطلاعات شما هیچ گونه سو استفاده‌ای نشود و در اختیار دیگران قرار نگیرد. همچنین فایل‌های مقالات شما بلافاصله پس از تحویل سفارش از سیستم ما به‌کلی حذف میشوند. در ضمن شما میتوانید منابع، تصاویر و جداول را از مقاله ارسالی حذف کنید. به این ترتیب هم امنیت دستاورد پژوهشی شما افزایش می‌یابد و هم هزینه ویرایش نیتیو کاهش پیدا میکند.

لیست منابع در انتهای مقاله، جداول، قسمت قدردانی، و اطلاعات نویسنده را میتوانید قبل از ارسال فایل مقاله حذف کنید تا هزینه نهایی کاهش یابد.

از فرم سفارش استفاده کنید. با استفاده از این فرم میتوانید براحتی هزینه خدمات ما را محاسبه و بصورت آنلاین پرداخت کنید. پس از پرداخت، در زمان مقرر سفارش شما تحویل داده خواهد شد.

این سرویس شامل ویرایش متن انگلیسی مقاله میشود. قوائد دستوری، واژگان، نقطه گذاری و ساختار کلی نگارش متن در چند مرحله مورد بازبینـی و اصـلاح قرار میگیرد. این سرویس صرفا شامل تمامی مواردی میشود که به متن مقاله و نحوه نگارش آن مربوط میشود بعلاوه پشتیبانی و اصلاح نگارش متن مقاله تا زمان پذیرش آن.

خیر. به این دلیل که پذیرش هر مقاله در یک ژورنال علمی مستلزم رعایت استانداردهای مختلفی است که یکی از آنها نحوه نگارش متن مقاله است. ما ویـرایش مـتن مـقاله شـمـا را به بهترین شکل ممکن انجام داده و کیفیت نگارش آن را تضمین میکنیم و تـمام اصلاحات نگارشی مورد نظر مجله را رایگان انجام خواهیم داد.

خیر. در زمینه نگارش و پذیرش مقالات فعالیت نداریم.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟ با ما تماس بگیرید